REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Remont poniemieckiej willi, ul. Sudecka 153inwestycja
Pokaż inwestycję
Remont poniemieckiej willi, ul. Sudecka 153
Wrocław, Krzyki, Sudecka 153
inwestycja
Pokaż inwestycję
Remont budynku mieszkalnego, ul. Długa 60-68
Wrocław, Stare Miasto, Długa 60-68
Pod Ciśnienieminwestycja
Pokaż inwestycję
Pod Ciśnieniem
Wrocław, Krzyki, aleja Wiśniowa 36
Osiedle, ul. Na Ostatnim Groszu 112inwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle, ul. Na Ostatnim Groszu 112
Wrocław, Fabryczna, Na Ostatnim Groszu 112
Zyndrama z Maszkowic 5-6inwestycja
Pokaż inwestycję
Zyndrama z Maszkowic 5-6
Wrocław, Śródmieście, Zyndrama z Maszkowic 5-6
[Poznań] Capgemini wybiera Business Garden Poznańartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Capgemini wybiera Business Garden Poznań
Vastint informuje o podpisaniu umowy najmu 600 m2 powierzchni biurowej z firmą Capgemini w kompleks...
[Łódź] Pierwszy najemca Bramy Miasta w Łodzi sfinalizował transakcjęartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Pierwszy najemca Bramy Miasta w Łodzi sfinalizował transakcję
Firma BFF Banking Group – lider usług finansowych dla dostawców z sektora opieki zdrowotnej i admini...
Cisco zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Cisco zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Krakowie
Amerykański koncern IT – Cisco planuje znacząco zwiększyć zatrudnienie w Krakowie. Już teraz w...
Primient z nowym biurem w kompleksie Hi Piotrkowska w Łodzi artykuł
Pokaż artykuł
Primient z nowym biurem w kompleksie Hi Piotrkowska w Łodzi
Primient, wiodący producent żywności i składników przemysłowych wytwarzanych z odnawialnych źródeł pochodzenia roślinnego, otworzy swoje biuro w budynku Hi Piotrkowska w Łodzi, zarządanego przez Master Management Group. Biuro firmy zajmie powierzchnię 776,92 mkw. na 12. piętrze budynku.
[Wrocław] Znikają ''czarne dziury'' w centrum miasta. Czeka nas inwestycyjna odwilż?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Znikają ''czarne dziury'' w centrum miasta. Czeka nas inwestycyjna odwilż?
Teren po dawnym dworcu PKS, grunt po starej drukarni czy były parking Frasyniuka - działki w centrum...
[Wrocław] Inwestorzy wciąż stawiają na Wrocław. Najważniejsze inwestycje pierwszego półrocza 2016artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Inwestorzy wciąż stawiają na Wrocław. Najważniejsze inwestycje pierwszego półrocza 2016
Infor, BSH, Merck czy Accenture – to tylko niektóre ze światowych koncernów, które w pierw...
Globalny gigant stawia na aglomerację wrocławską i park P3 Wrocław IIartykuł
Pokaż artykuł
Globalny gigant stawia na aglomerację wrocławską i park P3 Wrocław II
Kolejny globalny gigant stawia na aglomerację wrocławską i gminę Kobierzyce. P3 Logistic Parks, deweloper i zarządca nieruchomości logistycznych przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej z firmą ID Logistics w parku P3 Wrocław II, zlokalizowanym w miejscowości Krzyżowice.
[Warszawa] Bobrowiecka 8 – nowy koncept biurowca z kulturą wpisaną w przestrzeń pracyartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Bobrowiecka 8 – nowy koncept biurowca z kulturą wpisaną w przestrzeń pracy
Spółka Spectra Development przedstawiła swoją najnowszą inwestycję biurową, która powstaje w odległo...
inwestycja
Pokaż inwestycję
Komuny Paryskiej 30
Wrocław, Komuny Paryskiej 30
Elemental Holding Group za ponad 400 mln zł wybuduje hutę miedzi i metali szlachetnych w Zawierciuartykuł
Pokaż artykuł
Elemental Holding Group za ponad 400 mln zł wybuduje hutę miedzi i metali szlachetnych w Zawierciu
Kolejna wielka inwestycja Elemental Holding Group w województwie śląskim. Elemental H2tech Sp. z o.o. – spółka należąca do Grupy Kapitałowej Elemental Holding Group otrzymała od Katowickiej Specjalne Strefy Ekonomicznej decyzję o wsparciu dla przygotowywanego projektu budowy huty miedzi i metali szlachetnych, odzyskiwanych ze zużytego sprzętu elektronicznego, która ma powstać w Zawierciu.
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu artykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma ANP Enertech zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu
ANP Enertech, koreański producent komponentów do baterii litowo-jonowych zainwestuje blisko 150 mln zł w Skarbimierzu (powiat brzeski, woj. opolskie). Zakład spółki powstanie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" (WSSE). Projekt inwestycyjny od początku obsługiwała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). To już 69 koreańska inwestycja wsparta przez PAIH i druga zlokalizowana w Skarbimierzu.
W Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce aparthotel fińskiej sieci Noli Studios [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce aparthotel fińskiej sieci Noli Studios [ZDJĘCIA]
Noli Mokotow to najnowsza lokalizacja Noli Studios – miejsca funkcjonującego wedle idei co-livingu, które oferuje szeroki wybór apartamentów typu studio o różnej wielkości i wyposażeniu. Goście będą mogli wybrać pomiędzy dwoma rodzajami pobytu – elastycznym i krótkim. Umowa elastycznego pobytu jest ważna przez jeden miesiąc i odnawiana cyklicznie. Krótki pobyt można porównać do rezerwacji w tradycyjnym hotelu.
Wielkie zmiany w Sky Tower – rozpoczęła się przebudowa wrocławskiego wieżowcaartykuł
Pokaż artykuł
Wielkie zmiany w Sky Tower – rozpoczęła się przebudowa wrocławskiego wieżowca
Wybudowany w 2012 roku wrocławski Sky Tower, czeka prawdziwa rewolucja! W kwietniu tego roku rozpoczął się I etap prac remontowych, który obejmuje odświeżenie wnętrza galerii handlowej. Kolejny etap przyniesie przebudowę i powiększenie punktu widokowego oraz relokację rzeźby "Profil Czasu". Wszystkie prace prowadzone są tak, aby odwiedzający galerię i punkt widokowy nie odczuwali utrudnień.
Innowacyjny zakład Terra Electrorecycling pod Warszawą już działa! [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Innowacyjny zakład Terra Electrorecycling pod Warszawą już działa! [FILMY]
Kolejna duża inwestycja w województwie mazowieckim. 15 kwietnia 2024 r. spółka Terra Electrorecycling, wchodząca w skład Grupy Elemental, otworzyła w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów przetwarzania elektroodpadów. Zdaniem przedstawicieli spółki umocni on jej pozycję w regionie oraz poszerzy zakres i skalę działalności. To również dobra wiadomość dla lokalnej społeczności, która może liczyć na nowe miejsca pracy oraz rozwój swojej miejscowości.
PGE planuje olbrzymią inwestycję za ok. 4 mld zł w Ostrowie Wielkopolskim [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
PGE planuje olbrzymią inwestycję za ok. 4 mld zł w Ostrowie Wielkopolskim [FILM]
Jedna z największych, strategicznych spółek skarbu państwa, Polska Grupa Energetyczna, chce inwestować w Ostrowie Wielkopolskim. PGE planuje ulokować w tym liczącym blisko 70 tysięcy mieszkańców mieście w woj. wielkopolskim, inwestycję o wartości około 4 miliardów złotych. Dzięki realizacji tej inwestycji powstanie wiele nowych miejsc pracy. Wzrosną także znacząco dochody z podatków dla Ostrowa Wielkopolskiego.
REKLAMA